اتصال سایدوال تسمه

اتصال سایدوال تسمه

اتصال سایدوال تسمه

نوار نقاله سایدوال، تسمه ای می باشد که به دیواره کرکره ای شکل بخصوصی مجهز است که به آن ها دیواره موج دار (Sidewall)  می گویند و معمولا برای انتقال مواد پودری و کوچک در محیط هایی با شیب تند در کارخانه های تولید کاغذ یا سیمان استفاده می شود. از کاربرد های اتصال سایدوال تسمه می توان به مواردی همچون آپارات گرم سایدوال به تسمه، نیروگاه های زغال سنگ و تراشه های چوبی، استخراج زیر زمین (زغال سنگ و سنگ معدن)، انتقال در چاه ها برای تونل زنی و استخراج زیر زمینی، صنعت فولاد، بارگیری و تخلیه کشتی، بارگیری کشتی به کشتی، آماده سازی شن در سرند ها، تغذیه به سیلو ها، بازیافت زباله، تصفیه خاک و آب و جابجایی مواد بزرگ در مسیر افقی اشاره نمود.

اتصال سایدوال تسمه، از کار هایی می باشد که به منظور عملکرد هر چه بهتر دستگاه صورت می گیرد. شرکت ما با داشتن سابقه طولانی و بهره گیری از نیروی توانمند داخلی، هم در عرصه تولید تسمه ها و هم در عرصه اتصال سایدوال تسمه از باقی شرکت های فعال در این حوزه پیشی گرفته است. سایدوال ها و کلیت ها به روش اتصال گرم (Hot Vulcanisation Process) به تسمه پایه متصل می گردند. مقدار چسبندگی بوجود آمده از فرآیند اتصال سایدوال تسمه گرم اجزاء نوار نقاله نسبت به روش های معمولی(سرد)، پانزده برابر قوی تر است. در روش های قدیمی خطر جدا شدن اجزا از یکدیگر وجود داشت که در روش اتصال سایدوال تسمه این خطر بر طرف شده است. با اتصال سایدوال تسمه حمل مواد تا شیب نود درجه (بصورت عمودی) به راحتی میسر می شود.

استفاده از روش اتصال سایدوال تسمه بسیار مقرون بصرفه می باشد به این خاطر که به جای استفاده از سه نوار معمولی برای حمل مواد، یک نوار نقاله ی سایدوال ( بسته به ارتفاع بالارونده) می توان به کار برد. در مجموعه ما، تمامی فرآیند های اتصال سایدوال تسمه، در هر ابعاد و مقیاسی که شما عزیزان درخواست داشته باشید، ممکن است. اتصال سایدوال تسمه در شرکت ما توسط مجرب ترین متخصصان و بهره گیری از به روز ترین دستگاه ها صورت می گیرد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ما برای دریافت خدمات اتصال سایدوال تسمه درخواست ثبت نمایید و در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن و با کم‌ ترین هزینه و بالا ترین کیفیت، خدمات ما را با ضمانت دائم العمر دریافت نمایید. برای هماهنگی اتصال سایدوال تسمه بایستی با کارشناسان ما در بخش فروش هماهنگ کنید و از کارشناسان ماهر ما در این حوزه کمک بگیرید. اتصال سایدوال تسمه در مجموعه ما با رعایت اصول استاندارد انجام می پذیرد.