تسمه مدولار

تسمه مدولار

تسمه مدولار

تسمه نقاله مدولار ما یک سیستم نوار نقاله زنجیره ای پیشرفته است. این یک سطح متحرک جامد برای بارهای واحد فراهم می کند که مزایای زیادی را ارائه می دهد. هر بخش از نوار نقاله به طور مستقل تغذیه می شود و امکان حرکت همزمان بار و ایجاد بار را فراهم می کند. شکاف بین بخش های مجاور به حداقل رسیده است تا پایداری بیشتر و اطمینان از انتقال کوچکترین موارد ایجاد شود. این سیستم را می توان برای اکثر کاربردهای انتقال از کالاهای پالت شده به مبلمان، پشته های چوب و کارت، قرقره های کاغذ، حمل بسته و وسایل نقلیه در مونتاژ استفاده کرد.‌

ساخت و ساز تسمه مدولار پلاستیکی در این شرکت عمر مفید و نتایج عالی را در بسیاری از کاربردها تضمین می کند. محدوده دمایی برای تسمه های مدولار فلزی برای صنعت های مختلف در درجه های قابل سفارش تولید می شوند. اکثر کارخانه و انبارها به دلیل بزرگ بودن فضا برای دسترسی با مشکلات متعددی رو به رو هستند. این می تواند منجر به از دست رفتن زمان و پول شود زیرا کارگران باید مسافت های طولانی را برای بازیابی طی کنند.

همچنین تسمه مدولار را می توان برای ایجاد دسترسی ایمن و سریع و به منظور به حداقل رساندن رفت و آمد استفاده کرد. با افزودن این محصول، می توان به راحتی و با خیال راحت در زمان صرفه جویی کرد و از خطر آسیب جلوگیری کرد.

کنترل تسمه مدولار

کنترل تسمه مدولار برای کارکنان به آسان صورت می گیرد. زیرا به بالاترین استانداردهای ایمنی مجهز هستند. رابر صنعت پارس دستیابی به تعادل کامل برای اطمینان از عملکرد ایمن و یکنواخت، که از آسیب رساندن به نوار نقاله جلوگیری می کند و ایمنی کارگران را ارتقا می دهد، در اولویت قرار داده است.

وقتی صحبت از چیدمان کارخانه و انبار می شود , بهینه سازی جریان محصول می تواند یک چالش باشد. اغلب، محصول باید در مناطق خاصی ذخیره شود یا برای پردازش بیشتر به قسمت‌های مختلف کارخانه منتقل شود، که می‌تواند یک عمل پرهزینه باشد. با یک تسمه مدولار، می توان تحرک را ساده و کار را برای کارگران آسان کرد. ادغام تسمه مدولار ها همچنین در فضاهایی که کارگران و ماشین آلات بزرگ مانند لیفتراک ها نیاز به حرکت بین خطوط دارند مفید است.

تولید تسمه مدولار با بهبود جریان محصول و بهره وری و کاهش زمان در تاسیسات می توانند کمک شایانی برای کارگران باشند. پاسخگویی به تقاضاهای افزایش یافته برای انجام سفارش مستلزم نوآوری و انعطاف پذیری بدون کاهش نرخ تولید است. گیت ها و تسمه مدولار ها می توانند دسترسی لازم برای حفظ عملکرد و کیفیت محصول ثابت را فراهم کنند.

حمل و نقل مواد غذایی

نصب تسمه مدولار می توان کارایی سیستم های نوار نقاله بهداشتی را در محیط حمل مواد غذایی بهبود بخشید. طراحی این سیستم ها به گونه ای است که تمیز کردن آنها آسان و سریع است. در تاسیسات تولیدی، تسمه مدولار به بهبود راندمان تولید و ارتقای ایمنی کارگران کمک می کنند. یکپارچه سازی یک سیستم تسمه مدولار می تواند تضمین کند که سطوح بالای بهره وری و تضمین کیفیت مورد نیاز برای عملکرد بهینه را نیز حفظ کنند.