تسمه نقاله

تسمه نقاله

تسمه نقاله

تسمه نقاله از مهم ترین اجزای دستگاه های حمل و نقل تسمه ای می باشد. در بیشتر مواقع از این دستگاه برای بارگیری و تخلیه بار استفاده می شود. در زمان حال، اکثر صنایع و کارخانه ها از تسمه نقاله استفاده می کنند که اهمیت این وسیله را در صنعت نشان می دهد. تسمه نقاله برای اولین بار در دهه نوزده میلادی مورد استفاده قرار گرفت و پس از چند سال تسمه نقاله فولادی ساخته شد که از بهترین های تسمه نقاله در جهان لقب گرفت.

به طور کلی هر تسمه نقاله دارای حداقل سه بخش می باشد که عبارتند از پوشش لاستیکی بالا، پوشش لاستیکی پایین و منجید. رایج ترین منجید های موجود از جنس فولاد، کتان و پلی استر می باشند. اگر مقاوم بودن مد نظر باشد، تسمه نقاله فلزی بهترین انتخاب می باشد که برای کار های بسیار سنگین مورد استفاده قرار می گیرد، اما اگر طراحی و زیبایی مد نظر خریداران باشد، به دور تسمه نقاله پوشش های پلاستیکی و یا لاستیکی اضافه می کنند. شرکت ما با استفاده از فناوری های نوین و به روز در سطح جهانی، علاوه بر تولید تسمه نقاله، منجید های آن را نیز به طورت کاملا صنعتی تولید می کند. علاوه بر منجید های فولادی و کتان، شرکت ما منجید های با جنس نایلون را نیز تولید می کند که به مشتریان توانایی انتخاب بیشتری می دهد. تسمه نقاله در شرکت ما با بهترین مواد اولیه ساخته می شود، به همین دلیل به مشتریان تضمین می کنیم که از خرید خود پشیمان نخواهند شد.

تسمه نقاله به دلیل اهمیت زیادی که در دستگاه های حمل و نقل تسمه ای دارد، باید از مقاومت زیادی بر خوردار باشد، به همین دلیل شرکت ما از فولاد فشرده استفاده می کند که از استقامت بالایی دارد. تسمه نقاله ما علاوه بر مقاومت در برابر سایش، در برابر زنگ زدگی هم مقاوم می باشد. این مهم به دلیل استفاده از روکش آلومینیومی بر روی فولاد می باشد که سرعت زنگ زدگی را تا ده برابر پایین تر می آورد. شما می توانید از فروشگاه های ما انواع تسمه نقاله، از تسمه نقاله برای استفاده عمومی تا تسمه نقاله PVC و V شکل را تهیه کنید. به همین دلیل دست شما برای انتخاب انواع تسمه نقاله در فروشگاه ما کاملا باز می باشد. اگر نیازمند راهنمایی بیشتر می باشید، می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان با اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذارند تا بهترین انتخاب را کنید. شما همچنین می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید تا انواع و قیمت تسمه نقاله را مشاهده و خریداری کنید.