تسمه نقاله لاستیکی

تسمه نقاله لاستیکی

تسمه نقاله لاستیکی

تسمه نقاله لاستیکی، طیف گسترده ای از تسمه ها را شامل می شود که در دستگاه کانوایر استفاده می گردد. نوار نقاله یا همان دستگاه کانوایر، دستگاهی است که با حرکتی غلطک مانند، محصولات و موادی را بر روی خود حمل کرده و منتقل می کنند. این انتقال و حمل مواد می تواند چند سانتی متر در یک فروشگاه زنجیره ای باشد یا چندین متر در یک معدن سیمان. نوار نقاله با تسمه لاستیکی می تواند مواد و محصولاتی را در حین شستشو جابجا کند یا از داخل سردخانه ای یا از داخل تنور برقی یک نانوایی محلی. کاربرد نوار نقاله با تسمه لاستیکی چنان گسترده است که زمینه های بسیاری را در بر می گیرد.

انواع تسمه نقاله لاستیکی: تسمه نقاله لاستیکی پی وی سی، تسمه نقاله لاستیکی پلی یورتان، تسمه نقاله گریپ یا آج دار، تسمه نقاله منجید دار، تسمه نقاله PVG و …

ساختار تسمه نقاله لاستیکی از دو لایه لاستیکی در سطح رویین و زیرین می باشد و در میان این دو لایه از الیاف مقاوم سازی شده استفاده می گردد. جنس الیاف میانی و ضخامت آن در کیفیت و کاربرد نوار نقاله مؤثر می باشد.

ویژگی های تسمه نقاله لاستیکی: این تسمه در برابر تغییرات دما، رطوبت، ساییدگی و اصطکاک، پارگی، ضربه مستحکم و مقاوم است. قابلیت کشسانی و ارتجاعی بالایی دارد.در انواع گوناگون با اضافه کردن الیاف، فلز و موادی به آن، تسمه نقاله را دارای ویژگی های خاص برای کاربردهای خاص می کنند. تسمه نقاله لاستیکی را از ضخامت سه تا هشت میلیمتر عرضه می کنند. تسمه نقاله لاستیکی توان تحمل حرارت را تا حدود دمای ۱۲۰ درجه سانتی گراد دارد.

برای ساختن تسمه نقاله لاستیکی از کائوچو و دوده و موادی دیگر استفاده می کنند. نوع و میزان کائوچوی استفاده شده در تسمه نقاله لاستیکی در قیمت آن بسیار اثرگذار است. ضخامت و طول و کشور سازنده متریال و تسمه نقاله لاستیکی نیز تأثیر بسزایی در قیمت آن دارند. به هر صورت با توجه به سرعت و میزان نوسانات اقتصادی قیمت تسمه نقاله لاستیکی پیوسته در معرض تغییر است. ما در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم تا با کیفیت ترین متریال استفاده شده را در قالب بهترین و کارامدترین تسمه نقاله لاستیکی به مشتریان خود ارائه کنیم و با توجه به نیاز بازار تمام تقاضاها و سلیقه ها را پاسخگو باشیم. برای اطلاع از آخرین قیمت ها و موجودی محصولات با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل بفرمایید.