تسمه پلی یورتان

تسمه پلی یورتان

تسمه پلی یورتان

تسمه پلی یورتان که در رنگ سفید شناخته می شود، از قدرت بالایی برخوردار می باشد و از ویژگی های تسمه پلی یورتان ضد روغن و گاها آنتی استاتیک (ضد الکتریسیته) می توان اشاره نمود. تسمه پلی یورتان  از مقاومت بالایی برخوردار بوده که موجب پر کاربرد بودن آن در صنایع مختلف شده است. مقاومت تسمه پلی یورتان بسیار بالا بوده به طوری که در انواع چربی، گریس، روغن و همچنین مواد شیمیایی، خراب نمی شود. در مجموعه ما تسمه پلی یورتان در بهترین کیفیت و کم ترین قیمت به فروش می رسد و از این جهت توانسته است از دیگر رقبای خود، در ارائه کیفیت پیشی بگیرد.

تسمه پلی یورتان در دما های بسیار بالا بهترین عملکرد را دارد و شما می توانید در دما های بالا و پایین از تسمه پلی یورتان استفاده نمایید. تسمه پلی یورتان برای استفاده در تونل هوای سرد و خطوط خنک کننده مواد غذایی مانند شیرینی و شکلات مناسب می باشد. تسمه پلی یورتان در انواع مختلفی تولید می شود و بر اساس ضخامت نخ پلی یورتان به کار رفته در آن، متمایز می شوند. تسمه پلی یورتان بیشتر در ضخامت های ۰٫۸، ۱، ۱٫۲، ۱٫۵ و ۲ میلی متر در مجموعه ما قابل عرضه می باشد. مجموعه ما با داشتن سابقه درخشان و طولانی و با به خدمت گرفتن نیروهای متخصص داخلی مجرب و توانمند توانسته است بهترین کیفیت را در عین اینکه قیمت کمی برای آن در نظر می گیرد ارائه نموده و نظر مثبت مشتریان را به خود جلب کند.

مجموعه ما بهترین گزینه برای انتخاب شرکتی که شما می خواهید از آن تسمه پلی یورتان خریداری نمایید است. مجموعه ما همواره در تلاش بر این بوده است که رضایت مشتریان عزیز را اولویت اصلی خود قرار دهد به همین خاطر است که در شرکت ما تسمه پلی یورتان با ضمانت عرضه می شود. در مجموعه ما تسمه پلی یورتان با مرغوب ترین مواد اولیه تولید می شود لذا تمامی استاندارد های جهانی در تولید تسمه پلی یورتان رعایت شده است. شما می توانید این محصول را به صورت عمده یا تکی با قیمتی مناسب از مجموعه ما تهیه نمایید. هدف ما در این مجموعه ارائه محصولی با کیفیت و با نازل ترین قیمت است. به دلیل نوسانات قیمت در بازار، قیمت مشخصی نمی توان برای تسمه پلی یورتان به شما عزیزان اراده داد. شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان آن ها در امر فروش بهره مند شوید.