فروش تسمه نقاله

فروش تسمه نقاله

خرید تسمه نقاله

خرید و فروش تسمه نقاله تولید رابر صنعت برای حمل و جابجایی محصولات در بسیاری از صنایع مناسب است. طراحی و فروش تسمه نقاله های حمل و نقل این شرکت که از پلی اورتان و مواد مختلف دیگر ساخته شده ویژگی های مطلوب بسیاری را ارائه می دهند. مقاومت در برابر بریدگی و پارگی، مقاومت در برابر محصولات هیدروکربن ها و محصولات شوینده از ویژگی های خرید تسمه نقاله می باشد.

تولید و خرید تسمه نقاله که یک تجهیزات تخصصی با تغییر سریع طول در حین کار است. امکان جابجایی محموله را در دو جهت بدون احتساب قدرت بدنی و کاهش زمان تخلیه و بارگیری محموله را فراهم می کند.

موارد کاربرد

عمدتاً در زمینه لجستیک انبار، برای جابجایی کالاهای قطعه ، جعبه ، کیسه و غیره استفاده می شود. طراحی و خرید تسمه نقاله با قیمت مناسی و استفاده ی راحت هنگام بارگیری و تخلیه قطارهای جاده ای، کامیون ها، کانتینر ها، تریلر ها و … دامنه ی خرید تسمه نقاله در مراکز تدارکات، سوپر مارکت ها، پایانه های گمرکی، انبار لجستیک، صنایع غذایی گسترده شده است.

نحوه عملکرد نوار نقاله

با خرید و فروش تسمه نقاله ، محموله را در طول تسمه با یک مسیر افقی از نقطه “A” به نقطه “B” و در جهت مخالف، با طول متغیر بسته به کار، حرکت می دهد. محصولات از نقطه بارگیری به نقطه تخلیه با سرعت و بهره وری مطابق با شرایط مرجع حمل می شوند.

تجهیزات اختیاری

به درخواست مشتری در هنگام سفارش و خرید تسمه نقاله ، عناصر اضافی و تجهیزات جانبی نیز تکمیل کننده می شوند. پوشش ها و کناره های محافظ، دستگاه های کنترل سرعت، سنسورهای ایمنی، دستگاه هایی برای تخلیه و هدایت مجدد محصول، از قبیل این عناصر می باشد.  یکی از گزینه ها برای عملکرد کار آمدتر و ایمن تر؛ اجزای طراحی و تولید است که در طراحی تجربه ی چندین ساله شرکت در نظر گرفته می شود.

تولید تجهیزات بالابر و خرید تسمه نقاله دارای ضمانت است که تمام فرآیندهای طراحی و ساخت و نصب بدون عیب و نقص انجام می شود. از طراحی نقشه تا تحویل تجهیزات به انبار محصولات نهایی ، خدماتی به صورت کاملا حرفه ای ارائه می شود.

قیمت ساخت تسمه نقاله

هزینه دقیق ساخت و خرید تسمه نقاله ها همیشه به صورت جداگانه تعیین می شود. هنگام تعیین قیمت ، ابعاد و پیچیدگی محصول و همچنین خواسته های مشتری برای تجهیزات اختیاری در نظر گرفته می شود.