تسمه نقاله پلی یورتان

تسمه نقاله پلی یورتان

تسمه نقاله پلی یورتان

تسمه نقاله پلی یورتان، که به اختصار تسمه نقاله پی یو PU نیز گفته می شود، تسمه نقاله ای با جنس مقاوم سازی شده دربرابر روغن و الکتریسیته است. تسمه نقاله پلی یورتان برای استفاده در کارخانه های تولید دارو و مواد غذایی مطلوب می باشد. جنس پلی یورتان تسمه این نوار نقاله در برابر پاره شدن، ترک خوردن، ساییده شدن و ضربه، مقاوم سازی شده است.

تسمه پلی یورتان همچنین در برابر دما و حرارت مقاوم می باشد و در طی مسیر و لرزش های مکانیکی استحکام بالایی دارد. جنس تسمه نوار پلی یورتان در برابر مواد لبنی و شیمیایی واکنشی نداده و مقاوم می باشد. از دیگر خصیصه های تسمه نقاله پلی یورتان مقاومت بالای آن در برابر سرما و دمای پایین است که بدون تغییر شکل مانده و خواص خود را به خوبی حفظ می کند.

از کاربردهای نوار نقاله با جنس تسمه پلی یورتان، در انتقال مواد بهداشتی و فله ای، مواد غذایی، صنایع غذایی وابسته به آرد، بیسکوییت، آبنبات، میوه، مواد خشک یا مرطوب یا روغنی و … می باشد. تسمه نقاله پلی یورتان به دلیل خواصش برای ورود به یخچال ها و محفظه هایی با دمای بسیار پایین مناسب می باشد و برای کارخانه های وابسته به فراورده های گوشت و مرغ و سبزی منجمد، کاربرد دارد. می توان گفت جنس پلی یورتان این محصولات، مانند یک عایق برودتی حرارتی عمل می کند.

در ساخت تسمه نوار نقاله پلی یورتان، بر حسب کاربرد و محل مورد نیاز می توان از لایه های منجید در ضخامت های متنوع استفاده کرد تا قدرت و استحکام آن را تغییر داد. از انواع تسمه نقاله پلی یورتان منجید دار می توان به سه مورد اشاره کرد: تسمه نقاله پلی یورتان سه میلیمتر و یک لایه منجید، تسمه نقاله پلی یورتان پنج و شش میلیمتر و دو لایه منجید، تسمه نقاله پلی یورتان هشت و ده میلیمتر و سه لایه منجید. تعداد لایه ها و ضخامت تسمه پلی یورتان در قیمت این نوار نقاله اهمیت زیادی دارد. با توجه به بالا بردن ضخامت و استحکام از این نوار نقاله در انتقال گچ و سیمان و آجر شن و ماسه و صنایع نیز استفاده می گردد.

برای تهیه تسمه نقاله پلی یورتان و نوار نقاله مورد نظر با کیفیت بالا و قیمت مناسب  در کاربردها و ابعاد مورد نظرتان می توانید از این مجموعه ثبت سفارش بفرمایید. برای کسب اطلاعات کامل و مشاوره جهت خرید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل بفرمایید.