تسمه نقاله پی وی سی

تسمه نقاله پی وی سی

تسمه نقاله پی وی سی PVC

تسمه نقاله پی وی سی PVC، جزو نوار نقاله هایی با تسمه بهداشتی مناسب برای صنایع غذایی و دارویی می باشد که از لحاظ تعداد لایه، ضخامت، آج و میزان کشسانی، انواع گوناگونی با کاربردهای متفاوت دارد. نوار نقاله با تسمه پی وی سی PVC، در برابر سایش و روغن و حرارت غیر مداوم مقاوم است و با مواد و محصولی که روی تسمه قرار می گیرد، واکنش شیمیایی برقرار نمی کند.

تسمه نقاله پی وی سی PVC در عرض های متفاوت، یک رو پی وی سی PVC، دو رو پی وی سی PVC، با آج های گوناگون و رنگ های متنوع در بازار برای کاربردهای مختلفی وجود دارد. از تسمه نقاله پی وی سی PVC در تردمیل ها، فروشگاه های زنجیره ای، تنورهای برقی نانوایی ها یا در کارخانه های تولید دارو، کارخانه های مواد غذایی، کشاورزی و … استفاده می گردد.

ساختار تسمه نقاله پی وی سی PVC به این گونه است که لایه رویین که با محصول در تماس است از جنس پی وی سی PVC صاف و یا آج دار استفاده می گردد و در لایه زیرین هم می توان از یک لایه پی وی سی PVC صاف یا آج دار استفاده کرد و هم از الیاف بافته کتان و پلی استر. بین لایه زیرین و رویین، به صورت متناوب از الیاف و از لایه پی وی سی PVC استفاده می گردد. هر چه تعداد لایه های میانی بیشتر باشد ضخامت و استحکام بیشتری دارد.

در ساخت تسمه نقاله پی وی سی PVC از پی وی سی PVC و نخ های منجید استفاده می گردد که در مقابل پاره شدن، ضربه خوردن، دفرمه شدن و ترک خوردن مقاوم است.

نحوه اتصال تسمه نقاله پی وی سی PVC نیز به دو شکل کلی سرد و گرم صورت می گیرد. در روش گرم از پانچ و پرس گرم استفاده می گردد که در این روش تسمه به صورت بسته شده و مدور روی نوار نقاله جاسازی می شود. در روش سرد به کمک بست های سوزنی، لولایی، فینگر و … استفاده می گردد. در این روش تسمه به صورت باز روی نوار نقاله سوار شده و سپس دو سر به هم با اتصالات چفت و بست می شود. ما در این مجموعه انواع تسمه نقاله پی وی سی PVC با ضخامت ها، عرض های متفاوت، آج ها و رنگ های متنوع برای کاربری های گوناگون، ارائه می کنیم. برای ثبت سفارش و اطلاع از قیمت ها و مشخصات محصولات، با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.