تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید به دلیل ماهیت و ساختاری که دارد در صنایع بهداشتی، غذایی و دارویی پر کاربرد می باشد. تسمه نواری است که از جنس های متنوع تولید گشته و بر روی دستگاه نوار نقاله یا به عبارت دیگر دستگاه کانوایر مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه نوار نقاله دستگاهی است که در صنایع مختلف، کارخانه ها، پایانه های بارگیری، فرودگاه ها، فروشگاه ها و مواردی از این دست کاربرد دارد و تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید یکی از پر استفاده ترین تسمه هایی است که در این دستگاه به کار گرفته می شود.

تسمه نوار نقاله می تواند جنس های گوناگونی داشته باشد که عبارت هستند از تسمه های نسوز یا تفلون، انواع برزنتی، لاستیکی، پی وی سی PVC ، پلی یورتان و غیره. هر کدام از این متریال به کار رفته کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارند. کاربرد دستگاه نوار نقاله موارد متعددی می باشد. به طور مثال در کارخانه ها در بسیاری از مراحل پردازش بر روی محصولات از این دستگاه استفاده می گردد. یا در بارگیری های ماشین های سنگین از دستگاه کانوایر استفاده می شود. همچنین در فروشگاه ها برای انتقال اجناس از نوار نقاله استفاده می شود یا در فرودگاه ها براب انتقال چمدان ها و موارد متعدد دیگر.

خصوصیات تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید ویژگی های بسیاری دارد که این محصول را برای به کار بردن در صنایع غذایی و دارویی مناسب می گرداند. تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید در برابر رطوبت، بخار، روغن مقاوم می باشد. با مواد غذایی و دارویی و بهداشتی واکنش شیمیایی نشان نمی دهد و ترکیبات آن ها را تغییر نمی دهد و بر روی خواص و عطر و طعم آن ها اثر نمی گذارد.

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید مقاومت بالایی دارد و در برابر دمای بالا و پایین خواص خود را از حفظ می نماید. از دیگر مزایای تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید دوام بالای آن ها است. به این صورت که در برابر مواد سخت یکپارچگی و شکل خود را حفظ می نماید و دچار پارگی نمی شود. تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید به ندرت دچار پوسیدگی، پارگی می شود و شکل خود را تا مدت زمان زیادی حفظ می نماید.

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید برای افزایش دوام و استحکام از دو یا چند لایه ساخته می شود و به همین دلیل در صنایع گوناگون سبک، متوسط و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. یا در صنایع تر و خشک یا روغنی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزایای مهم تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید این است که شستشو و نظافت آسانی دارد و کاربری آن را بهبود می بخشد.

به دلیل کلیه این ویژگی ها و مزایایی که ذکر شد از تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید برای استفاده در داروسازی، تولید نان و شیرینی، پردازش و بسته بندی گوشت و مرغ و سبزی ها و اجسام سختی چون سازه های چوب و مواردی بسیار دیگر استفاده می گردد.

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید از لحاظ نوع، آج دار بودن یا نبودن، شکل و فرم آج، میزان ضخامت، ابعاد و … بسیار متنوع می یاشند. برای افزایش مقاومت و استحکام این محصول به آن ها لایه هایی در میان اضافه می شود که این لایه ها از الیاف و نسوج گوناگونی استفاده شده است. این الیاف می توانند از متریال هایی چون پلی استر، کتان، الیاف فلزی و … استفاده گردند. افزودنی لایه های میانی مقاومت کششی تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید را بالا می برد.

ویژگی تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به مقاومت آن در برابر مواد اسیدی و شیمیایی اشاره کرد. همچنین تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید در برابر اشعه های مضر خورشید و تابش نور مستقیم کیفیت خود را حفظ می نماید و مقاومت بالایی دارد. این محصول در برابر فرسایش و ساییدگی بسیار مقاوم است و فرسوده نمی گردد‌.

این محصول قیمت مناسبی نسبت به انواع دیگر دارد و قیمت آن بستگی به ابعاد، طول و عرض، میزان ضخامت و تعداد لایه های آن دارد. انواع تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید عبارت هستند از: آج دار گریپ، آج دار پله ای، آج دار شیاری، گریپ پی وی سی پشت پلی استر، دو رو پی وی سی، پشت صاف و …

این محصول بر اساس تایید سازمان استاندارد جهانی در مجاورت با مواد غذایی هیچ اثری نداشته و آن را تغییر نمی دهد. سطح و بافت متخلخل یا مشبکی ندارد و به همین دلیل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع مختلف تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید را می توانید با کیفیت بالا و تنوع زیاد از این مجموعه تهیه نمائید. ما این محصولات را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه در اختیار متقاضیان قرار می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.