رولیک استیل

رولیک استیل

رولیک استیل

رولیک استیل صنعتی که به نام Industrial steel roller هم شناخته می شود، غلطک هایی هستند که برای کارخانه های تولید غذا و دارو مورد استفاده‌ قرار می گیرند. رولیک استیل در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید و به بازار های صنعتی وارد می شوند و می توان آن ها را در ابعاد و اندازه های مختلف تولید نمود. رولیک استیل  از اجزای اصلی یک نوار نقاله ای می باشد که تسمه ها به روی آن می چرخند. رولیک استیل در میان انواع رولیک های غلطک بسیار پر هزینه تر و همچنین مقاومت‌ بیشتری دارد و بیشتر در صنعت بهداشت و درمان مورد استفاده قرار می گیرد و در مصارف دارویی و بهداشتی کاربرد دارد. رولیک استیل به دلیل دارا بودن وزن پایین و روان بودن در اکثر کارخانجات مواد غذایی، شویندگی، فرودگاه و غیره کاربرد فراوان دارد. رولیک استیل کاملا به صورت بالانس شده به مشتری تحویل داده می شود و این موضوع، باعث افزایش عمر رولیک استیل و بلبرینگ ها می شود.رولیک استیل (2)

مجموعه ما از تولید کنندگان رولیک استیل به شمار می رود، که توانسته بسیاری از مشتریان را راضی نگه دارد. رولیک استیل در مجموعه ما با بهترین کیفیت تولید می شود. این قطعه به دلیل کاربرد زیاد در تسمه ها حائز اهمیت بوده و خواهان زیادی دارد. از این رو در خواست برای تولید رولیک استیل افزایش یافته است. ما با تولید داخلی رولیک استیل باعث بی نیاز شدن افراد از محصولات خارجی شده ایم. رولیک استیل با قیمتی استثنایی در مرکز فروش ما عرضه می شود که قیمتی بسیار ارزان تر نسبت به محصولات واردی دارد. شما می توانید با خرید از ما از کالای ملی حمایت کنید.

رولیک استیل (3)

مرکز ما با بهره گیری از مهندسین کارآمد برای ساخت رولیک استیل توانسته بهترین محصولات خود را به بازارعرضه دارد.  مجموعه ما در چند سال اخیر بسیار در تولید رولیک استیل پیشرفت نموده به طوری که همه روزه سفارشات زیادی برای این محصول ثبت می شود. رولیک استیل یکی از پر فروش ترین قطعات در مجموعه ما بوده که با قیمتی مناسب عرضه می شود. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره رولیک استیل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. همچنین شما می توانید با ارتباط گرفتن با مرکزما از کاتالوگ رولیک استیل اطلاع پیدا کنید. به دلیل نوسانات بازار امکان اعلام قیمت ثابتی وجود ندارد و لذا باید برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. سعی ما در ارائه محصولی بی نقص می باشد تا تمامی مشتریان از کیفیت آن راضی باشند.رولیک استیل (4)