رولیک رفت و برگشت

رولیک رفت و برگشت

رولیک رفت و برگشت

رولیک رفت و برگشت، قسمت مهمی از دستگاه کانوایر یا نوار نقاله است که وظیفه کشیدن تسمه را بر عهده دارد. نوار نقاله دستگاهی است که برای حمل و نقل محصولات یک کارخانه و به گردش در آوردن آن ها، یا جابجا کردن وسائل و چمدان و بار استفاده می گردد. نمونه نوار نقاله ها را در فروشگاه ها یا فرودگاه ها در انتقال چمدان و بسیاری جاهای دیگر می توان مشاهده کرد.

رولیک رفت و برگشت، تجهیزاتی استوانه ای شکل (لوله مانند) از جنس فلز و با استحکام بالا است که با حرکت دورانی و چرخشی تسمه را بر روی خود حمل می کند. رولیک رفت و برگشت در همان زمان که قسمت رویین تسمه را همراه با محصول یا بار روی آن به سمت جلو و رفت هدایت می کند، قسمت زیرین تسمه را به سمت عقب و پشت می فرستد.

ویژگی هایی که در رولیک رفت و برگشت تقویت شده و نوع و اندازه و کاربرد آن در انتخاب و خرید رولیک رفت و برگشت نقش تعیین کننده ای دارد. به طور مثال رولیک رفت و برگشتی که دونات و بیسکوییت و کیک را به کمک تسمه حمل می کند، با رولیک رفت و برگشت فرودگاه که چمدان های بزرگ و سنگین را انتقال می دهد، یکسان نیستند و وزن مشابهی را تحمل نمی کنند. انتخاب نادرست رولیک رفت و برگشت باعث از کار افتادن دستگاه و توقف جریان و گردش و در نتیجه از کار افتادن چرخه کل کارخانه یا بارگیری کامیون ها یا بسیاری موارد دیگر می شود. آب بندی کردن درست رولیک رفت و برگشت و تست کنترل کیفیت نیز پیش از شروع کار اهمیت فراوانی دارد. انتخاب رولیک رفت و برگشت درجه یک و با کیفیت، هزینه ای است که به اقتصاد کل مجموعه کمک می کند و جزو هزینه هایی است که هر گونه بی دقتی و ریسک در انتخاب و خرید، هزینه ای به مراتب بیشتر روی دست مجموعه می گذارد.

رولیک رفت و برگشت از جنس آهن و فولاد بوده و برای بالا بردن دوام و سایش کمتر در برخی مدل ها از رینگ های لاستیکی به عنوان محافظ رولیک استفاده می گردد. این رینگ ها با فاصله از یکدگیر نصب می شوند که این خود به عملکرد بهتر کمک می کند. ما در این مجموعه انواع رولینگ رفت و برگشت را با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه عرضه می کنیم. برای ثبت سفارش و اطلاع از قیمت ها با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل بفرمایید.