رولیک نوار نقاله

رولیک نوار نقاله

رولیک نوار نقاله

هنگامی که نوار نقاله‌های غلتکی محور در محیط توزیع محصول با حجم بالا اجرا می‌شوند، جعبه‌های ته تخت بدون زحمت از طریق خط تولید می‌لغزند و این کار با رولیک نوار نقاله اتفاق می افتد که آن ها نزدیک به هم هستند، اما هیچ نشانه ای از یک سیستم قدرت وجود ندارد و با این حال، رولیک نوار نقاله به نوعی قدرت اشاره دارد و به عنوان راه حل مرکزی درایو طراحی شده است. استفاده ساده، سرعت و سهولت حرکت هدف رولیک نوار نقاله هستند و در کنار سایر عوامل شکل رولیک نوار نقاله فراتر می رود زیرا بار خود را به راحتی حمل می کند که به عنوان بخشی از یک پل خط تولید با عملکرد بالا، مکانیسم زیرین محکم شده به عنوان یک محرک اصلی مرکزی شکل می گیرد، موتوری که برای تحمل وزن ناخالص رتبه بندی شده است.

یک شفت که به مکانیزم محرک متصل است، به عنوان مکانیزم محرک مشترک عمل می کند و از طریق یک تسمه انعطاف پذیر به رولیک نوار نقاله نزدیک به هم متصل می شود و این یک تسمه الاستومری سخت است، یک ماده پلی اورتان است که از سایش و فشار جلوگیری می کند و شفت محرک به قرقره محرک متصل است، تسمه انرژی جنبشی را به میز رولیک نوار نقاله منتقل می شود. البته در اینجا یک عامل اساسی است، زیرا یک رولیک نوار نقاله همیشه نمی ‌تواند فوراً به بخش پردازش بعدی خود منتقل شود و سیستم های انباشت با معرفی یک دوره در چرخه حمل و نقل محصول، این ویژگی را امکان پذیر می کنند.

به عبارت دیگر، اقلام با ته صاف روی نوار نقاله غلتکی با رولیک نوار نقاله و شفت رانده می ‌شوند، سپس در انتهای خط جمع می‌شوند (انباشته می‌شوند) و به جای اینکه توسط یک درایو دوکی مشبک به یکدیگر فشار وارد کنند، به آرامی با یکدیگر تماس می گیرند و جمع می شوند که در واقع، با اعمال حداقل فشار برگشتی، رولیک نوار نقاله حتی می‌ تواند بدون تأثیر بر مکانیزم محرک به جلو هدایت شود.

به لطف یک ویژگی گنجانده شده که ما آن را “لغزش درایو” می نامیم، رولیک نوار نقاله برای سازگاری با این موارد تنظیم می شوند. نوار نقاله های با رولیک به طور کلی پاسخگو هستند، ماشین آلات انتقال اقلام حرکتی آنها به خوبی با چالش های روزانه ای که در چرخه جریان آنها مورد بازدید قرار می گیرد، سازگار می شوند. که لازم است برای آشنایی با انواع رولیک نوار نقاله با کارشناسان ما تماس بگیرید.