غلطک نوار نقاله

غلطک نوار نقاله

غلطک نوار نقاله

غلطک نوار نقاله در چرخش و به حرکت در آوردن نوار نقاله و یا تسمه ها نقش دارد. از مهم ترین اجزای هر نوار نقاله، غلطک آن می باشد. تسمه به دور ابتدا و انتهای نوار نقاله که در آن نقاط غلطک ها وجود دارند بسته می شود و پس از به کار افتادن دستگاه، نوار را به حرکت در می آورد. به غلطک نوار نقاله ابتدای دستگاه، غلطک ثابت و به غلطک انتهایی، غلطک متحرک گفته می شود. غلطک ها از اجزایی تشکیل می شوند که از نمونه های آن می توان به بدنه غلطک، بلبرینگ ها، درپوش های اول و آخر و شفت سرتاسری اشاره کرد. همه غلطک ها از دو غلطک نوار نقاله اصلی تا غلطک های بالایی و پایینی، از طریق استاندارد مخصوصی ساخته می شوند. با توجه به حجم کار دستگاه، نیروی وارده به تسمه و غیره، کارشناس تولید، قطر و طول بدنه غلطک را تعیین و به تولید کنندگان اعلام می کند. غلطک نوار نقاله به طور کلی از آهن تولید می شود.

غلطک نوار نقاله2

شرکت ما با استفاده از بهترین مواد اولیه از جمله آهن مقاوم و فولاد، غلطک نوار نقاله را به طور عمده تولید می کند و به دست مشتریان می رساند. علاوه بر مواد اولیه مرغوب، شرکت ما، از صنعتگران و دانشمندان خبره ی ایرانی نیز بهره می برد که در کیفیت غلطک نوار نقاله ما نقش به سزایی دارند. غلطک نوار نقاله ما با مقاومت حداکثری که دارند از فشار آوردن به نوار های نقاله جلوگیری می کنند و به دلیل روکش آلومینیومی که دارند از زنگ زدن جلوگیری می کند. این باعث شده غلطک نوار نقاله تولید شده توسط ما، بسیار با دوام بوده و عمر طولانی تری داشته باشد. شرکت ما علاوه بر غلطک نوار نقاله، تسمه و شفت دستگاه ها را نیز تولید می کند که نیاز شما برای مراجعه به مراکز خرید دیگر را کم می کند.

غلطک نوار نقاله (2)

به دلیل بالا بودن کیفیت محصولات کارخانه های ما، غلطک نوار نقاله دارای ضمانت پنج ساله تعمیر و ضمانت دو ساله تعویض می باشد. اگر مشکلی برای دستگاه های مشتریان به وجود بیاید، کارشناسان خبره شرکت ما برای رفع آن حاضر می شوند و عیوب غلطک ها را رفع می کنند. شرکت ما دارای مجوز ساخت کالا در سطح جهانی می باشد و از معدود شرکت های دارای این مجوز در خاور میانه نیز می باشد. مهندسان ما به صورت مداوم به خط های تولید کارخانه ها مراجعه می کنند تا از کیفیت غلطک نوار نقاله اطمینان حاصل کنند. مشتریان می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی درباره غلطک نوار نقاله به سایت ما مراجعه کنند و یا از طریق تلفن با کارشناسان ما در ارتباط باشند تا بهترین انتخاب را برای دستگاه های خود کنند.

غلطک نوار نقاله2