ساخت شاسی نوار نقاله

ساخت شاسی نوار نقاله

ساخت شاسی نوار نقاله

امروزه چگونگی ساخت شاسی نوار نقاله به عنوان مهم ترین بخش نوار نقاله،  دارای اهمیت زیادی است که برای اینکه با روند سفارش ساخت شاسی نوار نقاله آشنا شوید ما در مورد آن قدری توضیح می دهیم. همچنین بر اساس عوامل مهم در عملکرد شاسی نوار نقاله می توانیم توضیح بهتری از روند ساخت،  ارائه دهیم. البته لازم است برای سفارش ساخت شاسی نوار نقاله بسته به نیاز خود از میان انواع مختلف نوار نقاله موجود انتخاب کنید و سپس متوجه می شوید کدام یک می توانند نیاز شما را برآورده کرده و بهترین مزایا را ارائه دهند.

طراحی و ساخت نوار نقاله

طراحی و ساخت نوار نقاله

البته یکی از محدودیت های در ساخت شاسی نوار نقاله، محیط استفاده است زیرا  فضای موجود در محیط‌ های تولیدی می ‌تواند ساخت شاسی نوار نقاله را مورد تاثیر قرار دهد. تکنسین های مجرب ما با ارائه بهترین الگو در ساخت شاسی نوار نقاله می توانند بسیاری از چالش های این موارد را برطرف کنند که لازم است پیش از سفارش، فضای اشغال شده را به دقت بررسی کنید.

ساخت شاسی نوار نقاله می تواند اشکال مختلفی باشد اما همه آنها از این مزیت برخوردارند که خود سیستم بر روی قسمتی که در حال حرکت است نصب شده است. بنابراین تولید کنندگان، در هنگام سفارش ساخت از فضای تولیدی استفاده می کنند که با تجهیزات دیگر اشغال نشده است که اگر فضای بیشتری در دسترس باشد، ساخت شاسی نوار نقاله در مدل سیستم های متنوع ممکن است، مناسب تر باشد. علاوه بر ساخت شاسی نوار نقاله، ساخت بخش های دیگر شامل نوار نقاله، غلتک گرانشی و اسکیت چرخ نوار نقاله نیز ممکن است. همچنین لازم است برای سفارش ساخت شاسی نوار نقاله نحوه بارگیری و تخلیه قطعات را در نظر بگیرید زیرا برخی از فرآیندها نیاز به موقعیت یابی دقیق قطعه دارند.

در طراحی ساخت نوار نقاله،  از این موضوع مطلع باشید که سیستم های مجهز به ابزار، پالت ها یا حمل کننده ها می توانند این کار را انجام دهند و با ساخت شاسی نوار نقاله ساده یا غلتکی به تنهایی نمی توان قطعه را در یک مکان دقیق نگه داشت. سرعت مورد نیاز و سرمایه گذاری موجود می تواند انتخاب مدل شاسی نوار نقاله را در هنگام سفارش ساخت، تحت تاثیر قرار دهد و ساخت شاسی نوار نقاله در مدل های ساده تر، سریع تر و مقرون به صرفه تر عالی هستند و راه حل های دیگر به خطوط نقاله خودکار پیچیده تری نیاز دارند.

بهترین مدل های اجرا شده احتمالاً دارای چند نوار نقاله به سبک کف و همچنین نوار نقاله های بالای سر هستند و عملکرد شاسی نوار نقاله سربار و نوار نقاله های غلتکی با ربات های متحرک خودکار استفاده می شود و نوار نقاله انبار می ‌تواند بارها را از نوار نقاله‌های موجود شما برداشته و رها کند و راهی انعطاف ‌پذیر برای پیوند دادن همه سبک‌ های نوار نقاله‌ تان برای حداکثر بهره‌وری و استفاده از فضا ارائه دهد.

گاهی اوقات مشتریان ما در سفارش ساخت شاسی نوار نقاله وسواس زیادی دارند که این به دلیل است که شاسی محل قرار گیری تسمه است. با این همه ساخت شاسی نوار نقاله ساده یکی از ساده ترین انواع نوار نقاله است و قطعات را از یک سر به سر دیگر حرکت می دهد. سرعت نوار نقاله نیز می تواند با یک درایو، متغیر باشد ولی نمی توان از آنها برای ارائه قطعات یا توالی قطعات استفاده کرد. اما سادگی ساخت شاسی نوار نقاله را به یکی از رایج ترین انواع نوار نقاله در دسترس تبدیل می کند و در ساخت شاسی نوار نقاله معمولاً تسمه را روی یک صفحه فولادی پشتیبان حرکت می دهند به طوری که با حرکت تسمه می لغزد. این سبک یک سبک کشویی است یا می ‌توان در ساخت شاسی نوار نقاله، تسمه را روی غلتک‌هایی که با هم فاصله دارند قرار داد که این نوع تسمه نقاله را سبک تسمه غلتکی یا تسمه نقاله غلتکی می نامند.

البته ساخت شاسی نوار نقاله  توسط مهندسان شرکت ما یکی از ساده ترین کارها است که بسیار مقرون به صرفه می باشد. در ساخت شاسی نوار نقاله یک سری غلتک نصب شده بر روی یک قاب جانبی سطح نورد را فراهم می کند و هنگامی که بر روی زاویه کاهش نصب می شود، قطعات به خودی خود حرکت می کنند. با این حال، اگر از نوار نقاله های گرانشی برای قطعات با اندازه و وزن مختلف استفاده کنید، می تواند دشوارتر باشد. شما در هنگام سفارش ساخت شاسی نوار نقاله لازم است سرعت و زاویه را کنترل کنید و قطعاتی که به یکدیگر برخورد می کنند ممکن است باعث آسیب شوند. البته سفارش ساخت شاسی نوار نقاله زنجیره ای روی زمین برای اقلام سنگین عالی است و این مدل به ویژه برای مواردی که سطح پایینی ناهمواری دارند مفید می باشد. زنجیر نقاله دو یا سه نقطه تماس را در پایین بار فراهم می کند و همانطور که زنجیره حرکت می کند، محصول را به جلو می برد. ساخت شاسی نوار نقاله برای حمل پالت و ظروف بزرگ صنعتی استفاده می شود. در صورت لزوم، محصولات بر روی یک سطح لغزنده نصب می شود که این یک کاربرد رایج ساخت شاسی نوار نقاله برای کارخانه های خودروسازی است.