قیمت نوار نقاله

قیمت نوار نقاله

قیمت نوار نقاله

قیمت نوار نقاله، نسبت به جنس و مشخصات آن متغیر می باشد و به عوامل متعددی بستگی دارد. نوار نقاله یک سیستم حرکتی است که به سیستم کانوایر نیز معروف است دستگاهی است متشکل از یک تسمه (که جنس آن بستگی مستقیم با محصول روی آن دارد)، یک موتور، گیربوکس، رولیک و … که در یک پروسه حرکتی پیوسته، مواد غذایی، دارویی، صنعتی و … را در مراحل ابتدایی، نیمه آماده و محصول نهایی حمل کرده و در مسیر خود انتقال می دهد.

کاربرد نوار نقاله، در قیمت نوار نقاله تأثیر بسزایی دارد. نوار نقاله ها در بارگیری یا تخلیه بار از ماشین های سنگین استفاده می شوند. همچنین در داخل کارخانه ها برای انتقال محصولات در مراحل مختلف تولید و مونتاژ محصول، کاربرد دارند. این که نوار نقاله برای چه موادی و در چه کارخانه ای استفاده می شود در قیمت نوار نقاله نقش دارد. از کاربردهای دیگر نوار نقاله، در پله برقی ها، فرودگاه ها، فروشگاه های زنجیره ای و … می باشد.

نوع پوشش تسمه نوار نقاله، یکی از عوامل مؤثر بر قیمت آن می باشد. نوار نقاله ها بر اساس جنس تسمه آن ها و تجهیزسازی و تقویت آن در برابر حرارت و دما، روغن، سایش، استریل بودن و سازگار بودن برای ارتباط بی واسطه با مواد غذایی و دارو و … قیمت متفاوتی دارند.

کشسانی نوار نقاله که با میزانی بر حسب نیوتن بر میلیمتر اندازه گیری می شود، از دیگر موارد تأثیرگذار بر قیمت است. هر چه عدد کشسانی بیشتر قیمت آن گران تر است. کشسانی نوار نقاله با عبارت EP در مشخصات محصول درج می شود.

کیفیت متریال استفاده شده، طول و عرض تسمه، قدرت موتور و توان دستگاه، همه از موارد مشخص کننده قیمت نوار نقاله می باشند. کشور سازنده متریال، خدمات گارانتی و مدت آن نیز در قیمت این دستگاه نقش دارند.

ما با ارائه با کیفیت ترین و قدرتمندترین دستگاه های نوار نقاله در انواع مختلف و مناسب برای مکان ها و کاربردهای متنوع که نیازهای بازار و انواع متقاضیان با هر سلیقه و خواسته ای را پوشش می دهند، در خدمت رسانی به مشتریان گرامی آماده ایم. ما با رصد پیوسته بازار و ارزیابی دقیق، نوار نقاله را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت موجود در اختیار شما قرار می دهیم. دقت بفرمایید که با توجه به نوسان های اقتصادی و تغییر قیمت مواد مواد اولیه و متریال مورد استفاده در نوار نقاله، پیش از خرید، قیمت مدل و نوع مورد نظر خود را چک بفرمایید. برای اطلاع از قیمت محصولات و کارایی آن ها با همکاران ما در بخش فروش تماس بفرمایید.