نوار نقاله ارزان قیمت

نوار نقاله ارزان قیمت

دستگاه نوار نقاله ارزان قیمت در این مجموعه در انواع و کاربرد های گوناگون تولید و عرضه می گردد. انتقال مواد و اجسام در صنعت اهمیت فراوانی دارد. شاید در نگاه اول انتقال اجسام و مواد امری ساده و سهل به نظر برسد. ولی این انتقال در مدت زمان طولانی مدت و در حجم وسیع و در شرایط فیزیکی متفاوت، امری دشوار و پیچیده به نظر می رسد که در توان نیروی انسانی نیست و روند کار را آهسته کرده و در هر شرایطی امکان پذیر نیست.

برای انتقال سنگ های معدن از دل معادن یا در کارخانه ها به یک نوار نقاله نیاز است که ارزان قیمت بودن آن می تواند به پایین آوردن هزینه های پروژه ها کمک فراوان کند. یا حمل مواد و اجسام در یک کارخانه نیاز به یک دستگاه نوار نقاله دارد که پردازش را بر روی آن ها انجام دهد. با تهیه و استفاده از نوار نقاله های ارزان قیمت می توان به کارها سرعت و دقت بخشید و در زمان صرفه جویی کرد و هزینه استخدام نیروی انسانی را پایین آورد و فعالیت ها را با قیمت ارزان تری به انجام رساند.

کاربرد دستگاه نوار نقاله بسیار زیاد است. از مقیاس کوچک آن در یک فروشگاه و حمل محصولات به سوی پیش خوان و یا انتقال چمدان ها در فرودگاه ها می توان نام برد و در مقیاس بزرگتر می توان از انواع صنعتی نوار نقاله نام برد که در کارخانه ها یا پایانه های بارگیری و مراکز تخلیه بار به کار برده می شوند. دستگاه نوار نقاله که به نام دستگاه کانوایر نیز شناخته می شود، برای فواصل گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و هر چه فاصله و طول کمتری داشته باشد، قیمت آن ارزان تر خواهد بود.

دستگاه نوار نقاله برای شیب های گوناگون و مسیرهایی با کیفیت های متفاوت نیز طراحی شده و کار گذاشته می شود. به طور مثال انواع شیب دار آن در مسیر معادن و بر روی ارتفاعات طراحی و تولید می گردد.

اجزاء دستگاه نوار نقاله

دستگاه نوار نقاله از اجزاء مختلفی ساخته می شود که نوع و ساختار آن ها بر ارزان قیمت یا گران بودن آن ها تأثیر فراوانی دارد و شامل این موارد می شوند:

تسمه نوار نقاله

تسمه یک نوار یا بند است که بر روی دستگاه کانوایر سوار شده است و محصولات و اجسام بر روی این تسمه قرار می گیرند و به نقاط مختلف منتقل می شوند. تسمه نوار نقاله بر اساس کاربردی که دارد و موادی که حمل می کند، از متریال گوناگونی تولید می گردد که انواع ارزان قیمت آن ها بسیار پر کاربرد می باشد. از مواد اولیه ای که در تولید تسمه نوار نقاله مورد استفاده قرار می گیرند می توان به این موارد اشاره کرد.

پی وی سی PVC، پلی یورتان PU، توری فلزی که از جنس های مختلف آلیاژ های فولادی، استیل، گالوانیزه و … ساخته می شود، انواع لاستیکی، برزنتی و پلی استر و مواردی از این دست. این متریال به صورت گران یا ارزان قیمت در بازار موجود می باشند و به متقاضیان ارائه می گردند.

رولیک یا هرز گرد

این قطعات ظاهری مدور و استوانه ای دارند که پیکره اصلی دستگاه نوار نقاله را تشکیل می دهند. این قطعات با حرکتی چرخشی باعث چرخش تسمه شده و فرایند انتقال را ممکن می سازند. رولیک یا هرزگرد نیز انواع بسیار گوناگونی دارد و هر چقدر قدرت کمتر و ساختار ساده تری داشته باشند، قیمت ارزان تری نیز دارند. رولیک یا هرزگرد بسته به طول دستگاه نوار نقاله در تعداد های مختلف تهیه شده و در این دستگاه به کار گرفته می شوند.

غلتک

یکی از اصلی ترین قطعات به کار رفته در دستگاه نوار نقاله یا کانوایر، غلطک می باشد که در ابتدا و انتهای دستگاه کانوایر یا در نقاطی که دستگاه تغییر مسیر می دهد، به کار برده می شوند. غلتک ساختاری مدور و استوانه ای دارد و معمولا از نظر ابعاد و قطر از رولیک یا هرزگرد قطر بیشتری دارد.

گیربکس و موتور

دو قطعه بسیار مهم و کاربردی در دستگاه کانوایر می باشند که وظیفه اصلی چرخش را بر عهده دارند و تمام حرکات و فعالیت های دستگاه را کنترل می نمایند. ارزان قیمت بودن این دو قطعه نیز از عوامل تأثیرگذار بر هزینه های کلی پروژه ها می باشد.

دستگاه نوار نقاله از لحاظ ساختار، جنس تسمه، کاربرد و مقاومت آن ها در برابر حرارت یا سرما، شیب دار بودن یا نبودن و موارد بسیار دیگر، متفاوت هستند و قیمت های گوناگونی دارند. ما در این مجموعه انواع مختلف این دستگاه را با قیمت ارزان و مناسب و مقرون به صرفه در اختیار متقاضیان قرار می دهیم. ما کوشیده ایم تا در کنار صرفه اقتصادی، کیفیت دستگاه های تولیدی را بالا نگه داریم و کیفیت را فدای قیمت ننمائیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش دستگاه نوار نقاله، با همکاران ما تماس حاصل فرمائید.