نوار نقاله

نوار نقاله

نوار نقاله

اگر بخواهیم به صورت ساده و کلی توضیح دهیم، نوار نقاله یک تسمه صنعتی می باشد که برای حمل و نقل قطعه ها و مواد مورد استفاده قرار می‌ گیرد. نوار نقاله خطاهای انسانی را تا جای ممکن کاهش می دهد و هزینه و نیروی انسانی رو به مقدار زیادی کاهش می دهد. نوار نقاله در واقع صفحات متحرکی از جنس لاستیک و فلز می باشد که به وسیله یک موتور و یا گیربکس به حرکت در می‌ آید. از این محصول برای جا به‌ جایی و انتقال محصولات و بسته ‌ها استفاده می‌ گردد. انواع نوار نقاله با توجه به نحوه کاربرد، طول مسیر جا به‌ جایی و وزن کالا متفاوت است. نوار نقاله در صنایع پتروشیمی، فولاد، خودروسازی و صنایع دارویی و غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت ما در ایران از بهترین تولید کنندگان نوار نقاله در مقیاس جهانی می باشد. کارخانه های ما در سرتاسر ایران، با استفاده از به روز ترین فناوری های دنیا در حال تولید نوار نقاله می باشند. دانشمندان داخلی ما به صورت مداوم به خط های تولید ما سر می زنند تا از بالا بودن کیفیت نوار نقاله و تولیدات دیگر مطمئن شوند. شما با خرید نوارنقاله از شرکت ما می توانید اطمینان داشته باشید که به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد. نوار نقاله تولید شده توسط شرکت ما به دلیل دارا بودن کیفیت بسیار بالا، دارای ضمانت تعمیر چند ساله بوده و در صورت اینکه برای شما مشکلی به وجود بیاید، دارای ضمانت تعویض کالا نیز می باشد. به همین دلیل شما با خرید نوار نقاله از کارخانه های ما می توانید اطمینان حاصل بفرمایید که محصول با کیفیت جهانی را خریداری می کنید و به هیچ وجه نگران کیفیت نوار نقاله نخواهید بود.

علاوه بر کیفیت نوار نقاله ما که به دلیل استفاده از بهترین دانشمندان ایرانی و بهترین مواد داخلی می باشد، شرکت ما تجربه چندین ساله در زمینه تولید این محصولات را نیز دارد که به کیفیت محصولات اضافه می کند. شما می توانید با مراجعه با وب سایت ما اطلاعات تکمیلی را بدست آورید. شما می توانید برای اطلاع از قیمت و جزییات نوار نقاله با کارشناسان ما در بخش فروش ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را ثبت نمایید. قیمت نوار نقاله در مرکز ما بسیار به صرفه بوده و خرید آن برای شما سودمند خواهد بود. سعی ما در ارائه محصولی بی عیب و نقص به شما عزیزان است.