نوار نقاله صنایع سیمان

نوار نقاله صنایع سیمان

نوار نقاله صنایع سیمان

نوار نقاله صنایع سیمان، دستگاهی است که بر روی تسمه خود سیمان را حمل و جابجا می کند. تسمه نوار نقاله صنایع سیمان قابلیت حمل و انتقال سیمان را در تمامی مراحل از سنگ سیمان گرفته تا پودر سیمان و پاکت های سیمان دارد. عموما در نوار نقاله صنایع سیمان از دو نوع تسمه ساده یا آجدار می توان استفاده کرد که تشخیص نیاز و کاربرد آن به عهده و خواست کارشناس محصولات می باشد.

نوار نقاله ای که در صنایع سیمان کارایی دارد، از سخت ترین و مستحکم ترین و پرقدرت ترین انواع نوار نقاله است به دلایلی که به آن اشاره می کنیم: موادی که توسط تسمه نوار نقاله صنایع سیمان حمل می شوند در مراحلی (کلینکر سیمان زمانی که از کوره سیمان خارج می شود) چنان حرارتی دارند که به دلیل میزان داغی سرخ می شوند. میزان سایش در تسمه این نوار نقاله به دلیل ساختار سیمان در مراحل ابتدایی مانند سنگ سیمان بسیار بالاست. همچنین جنس تسمه نوار نقاله صنایع سیمان باید در تماس با مواد هیچ گونه واکنش شیمیایی از خود نشان ندهد. زیرا گرما می تواند سبب ایجاد واکنش شیمیایی در مواد شود.

ویژگی های نوار نقاله صنایع سیمان: تسمه این دستگاه کانوایر در برابر حرارت، سایش، پارگی، ضربه در بالاترین سطح تقویت و تجهیز شده اند و از مستحکم ترین انواع می باشند.

برای ساخت نوار نقاله صنایع سیمان از تسمه های منجید دار هم استفاده می گردد. لایه های منجید در زیر و رو، مقاومت نوار نقاله را در برابر سطوح تیز و بران، ساییدگی زیاد، پارگی و … تقویت می کند و گزینه بسیار مناسبی برای نوار نقاله های کارخانه ای و استفاده شده در صنعت است. در ساخت نوار نقاله صنایع سیمان به صورت منجید دار، از لایه رویین و زیرین و کناره های محافظ و بسته برای تسمه نوار نقاله استفاده می گردد.

نوار نقاله صنایع سیمان از تسمه هایی به صورت چند لایه با ابعاد متفاوت برای کار در سطوح شیب دار و ارتفاعات متفاوت به کار می رود. غالبا عرض نوار نقاله صنایع سیمان از پانصد میلیمتر به بالا ساخته می شود.

ما نوار نقاله صنایع سیمان را با بالاترین کیفیت و استحکام با دوام و عمر بالا و موتورهای تقویت شده در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم. برای سفارش نوار نقاله صنایع سیمان و اطلاع از انواع و مشخصات آن ها و هر گونه راهنمایی، با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل بفرمایید.