نوار نقاله صنعتی

نوار نقاله صنعتی

نوار نقاله صنعتی

انواع مختلفی از تسمه نقاله های صنعتی برای مصارف مختلفی تولید و نصب می شوند. با توجه به خدمات قابل ارائه هر موسسه در هر ابعادی قابل طراحی و تولید می باشد.

تسمه مهمترین عنصر ساختاری هر نوار نقاله صنعتی می باشد. این شامل یک تسمه چرخشی سفارشی، بر روی غلتک های باربر و لغزنده است که به طور همزمان به عنوان باربر و همچنین وسیله کششی عمل می کند.

نوار نقاله صنعتی در طول ها و عرض های مختلف، با روکش صاف یا با گیره های مختلف، لبه های موج دار و لبه های V شکل که به وسیله ولکانیزاسیون سرد و گرم به تسمه چسبانده شده اند، تولید می شود.

مانند اکثر تجهیزات صنعتی یا تجاری، نوار نقاله صنعتی در طرح های مختلفی مطابق با نیازهای صنایع مختلف ارائه می شود. هنگام تعیین اینکه کدام تسمه نقاله جانبی خریداری شود، مقدار قابل توجهی از فرآیند خرید باید بر روی نیازهای عملیات خاص صرف شود.

محصول یا مواد

دانستن محصول یا ماده خاصی که قرار است منتقل شود در تعیین بهترین سیستم نوار نقاله صنعتی برای کار مورد نظر ضروری است. نیازهای خاص محصول تولیدی کمک می کند تا انتخاب درستی در رابطه با سیستم نوار نقاله صنعتی ، نیاز است. یا اینکه آیا سیستم نوار نقاله صنعتی باید در برابر دماهای شدید مقاوم باشد. مواد تسمه برای تولید هر تسمه استاندارد و تخصصی برای ارائه خدمات قابل اعتماد و بادوام طراحی و آزمایش شده است.

کاربرد نوار نقاله صنعتی

به طور گسترده نوار نقاله صنعتی در متالورژی، مصالح ساختمانی، برق، بندر، سیمان، کود، کوه معدنی، کشاورزی و غیره استفاده می شود. سبک تسمه ای که برای حمل کالا از نقطه A به نقطه B استفاده می شود. با نوار نقاله ای که برای نمایه سازی، موقعیت یابی یا فرآیند تخصصی استفاده می شود، کاملاً متفاوت به نظر می رسد. ممکن است خواسته شود یک پله بالاتر از تسمه اصلی برای رویه های زمان بندی شده یا تخصصی در نظر گرفته شود.

فاکتورهای محیطی

در نهایت، هنگام انتخاب یک نوار نقاله صنعتی تخصصی، اینکه در کجا مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مهم است. شاید در انباری با دمای کنترل شده نصب شود. یا در فضای باز یا در دمای شدید . برخی از نوار نقاله صنعتی ممکن است برای مقابله با آب و هوای نامساعد نسبت به سایرین مجهزتر باشند.

اگر در مورد نوار نقاله صنعتی سؤالی دارید، امروز با یکی از مشاوران ما در تماس باشید و صحبت کنید.