نوار نقاله ارزان قیمت

نوار نقاله ارزان قیمت

دستگاه نوار نقاله ارزان قیمت در این مجموعه در انواع و کاربرد های گوناگون تولید و عرضه می گردد. انتقال مواد و اجسام در صنعت اهمیت فراوانی دارد. شاید در نگاه اول انتقال اجسام و مواد امری ساده و سهل به نظر برسد. ولی این انتقال در مدت زمان طولانی مدت و در حجم وسیع و در شرایط فیزیکی متفاوت، امری دشوار و پیچیده به نظر می رسد که در توان نیروی انسانی نیست و روند کار را آهسته کرده و در هر شرایطی امکان پذیر نیست.

برای انتقال سنگ های معدن از دل معادن یا در کارخانه ها به یک نوار نقاله نیاز است که ارزان قیمت بودن آن می تواند به پایین آوردن هزینه های پروژه ها کمک فراوان کند. یا حمل مواد و اجسام در یک کارخانه نیاز به یک دستگاه نوار نقاله دارد که پردازش را بر روی آن ها انجام دهد. با تهیه و استفاده از نوار نقاله های ارزان قیمت می توان به کارها سرعت و دقت بخشید و در زمان صرفه جویی کرد و هزینه استخدام نیروی انسانی را پایین آورد و فعالیت ها را با قیمت ارزان تری به انجام رساند.

کاربرد دستگاه نوار نقاله بسیار زیاد است. از مقیاس کوچک آن در یک فروشگاه و حمل محصولات به سوی پیش خوان و یا انتقال چمدان ها در فرودگاه ها می توان نام برد و در مقیاس بزرگتر می توان از انواع صنعتی نوار نقاله نام برد که در کارخانه ها یا پایانه های بارگیری و مراکز تخلیه بار به کار برده می شوند. دستگاه نوار نقاله که به نام دستگاه کانوایر نیز شناخته می شود، برای فواصل گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و هر چه فاصله و طول کمتری داشته باشد، قیمت آن ارزان تر خواهد بود.

دستگاه نوار نقاله برای شیب های گوناگون و مسیرهایی با کیفیت های متفاوت نیز طراحی شده و کار گذاشته می شود. به طور مثال انواع شیب دار آن در مسیر معادن و بر روی ارتفاعات طراحی و تولید می گردد.

اجزاء دستگاه نوار نقاله

دستگاه نوار نقاله از اجزاء مختلفی ساخته می شود که نوع و ساختار آن ها بر ارزان قیمت یا گران بودن آن ها تأثیر فراوانی دارد و شامل این موارد می شوند:

تسمه نوار نقاله

تسمه یک نوار یا بند است که بر روی دستگاه کانوایر سوار شده است و محصولات و اجسام بر روی این تسمه قرار می گیرند و به نقاط مختلف منتقل می شوند. تسمه نوار نقاله بر اساس کاربردی که دارد و موادی که حمل می کند، از متریال گوناگونی تولید می گردد که انواع ارزان قیمت آن ها بسیار پر کاربرد می باشد. از مواد اولیه ای که در تولید تسمه نوار نقاله مورد استفاده قرار می گیرند می توان به این موارد اشاره کرد.

پی وی سی PVC، پلی یورتان PU، توری فلزی که از جنس های مختلف آلیاژ های فولادی، استیل، گالوانیزه و … ساخته می شود، انواع لاستیکی، برزنتی و پلی استر و مواردی از این دست. این متریال به صورت گران یا ارزان قیمت در بازار موجود می باشند و به متقاضیان ارائه می گردند.

رولیک یا هرز گرد

این قطعات ظاهری مدور و استوانه ای دارند که پیکره اصلی دستگاه نوار نقاله را تشکیل می دهند. این قطعات با حرکتی چرخشی باعث چرخش تسمه شده و فرایند انتقال را ممکن می سازند. رولیک یا هرزگرد نیز انواع بسیار گوناگونی دارد و هر چقدر قدرت کمتر و ساختار ساده تری داشته باشند، قیمت ارزان تری نیز دارند. رولیک یا هرزگرد بسته به طول دستگاه نوار نقاله در تعداد های مختلف تهیه شده و در این دستگاه به کار گرفته می شوند.

غلتک

یکی از اصلی ترین قطعات به کار رفته در دستگاه نوار نقاله یا کانوایر، غلطک می باشد که در ابتدا و انتهای دستگاه کانوایر یا در نقاطی که دستگاه تغییر مسیر می دهد، به کار برده می شوند. غلتک ساختاری مدور و استوانه ای دارد و معمولا از نظر ابعاد و قطر از رولیک یا هرزگرد قطر بیشتری دارد.

گیربکس و موتور

دو قطعه بسیار مهم و کاربردی در دستگاه کانوایر می باشند که وظیفه اصلی چرخش را بر عهده دارند و تمام حرکات و فعالیت های دستگاه را کنترل می نمایند. ارزان قیمت بودن این دو قطعه نیز از عوامل تأثیرگذار بر هزینه های کلی پروژه ها می باشد.

دستگاه نوار نقاله از لحاظ ساختار، جنس تسمه، کاربرد و مقاومت آن ها در برابر حرارت یا سرما، شیب دار بودن یا نبودن و موارد بسیار دیگر، متفاوت هستند و قیمت های گوناگونی دارند. ما در این مجموعه انواع مختلف این دستگاه را با قیمت ارزان و مناسب و مقرون به صرفه در اختیار متقاضیان قرار می دهیم. ما کوشیده ایم تا در کنار صرفه اقتصادی، کیفیت دستگاه های تولیدی را بالا نگه داریم و کیفیت را فدای قیمت ننمائیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش دستگاه نوار نقاله، با همکاران ما تماس حاصل فرمائید.

تسمه نقاله توری فلزی

تسمه نقاله توری فلزی

تسمه نقاله توری فلزی که در انواع آهنی، استیل، فولادی، گالوانیزه و غیره تولید می گردد و بسیار پر کاربرد و پر مصرف می باشد. شکل و فرم این محصول توری و مشبک می باشد و با قطر و مش های گوناگونی تولید می گردد. برای قرار گرفتن تسمه نقاله توری فلزی بر روی دستگاه نوار نقاله به طور معمول از زنجیری استفاده می گردد که به خوبی در قاب و فریم دستگاه جا می روند.

تسمه نقاله توری فلزی کاربرد بسیار گوناگونی دارد و این به دلیل خواص متریال فلز می باشد. تسمه نقاله توری فلزی مقاومت و استحکام بسیار بالایی در حمل موادی با سختی زیاد دارد و به همین دلیل برای حمل انواع گوناگونی از مواد و مصالح از این محصول استفاده می گردد. اصطکاک و سایش مواد و مصالح سخت در تماس با بسیاری از انواع تسمه نوار نقاله، ایجاد پارگی، کشش یا فرسودگی می نماید در حالی که تسمه نقاله توری فلزی هیچ گونه تغییر شکل و فرمی نمی دهد و مقاوم است.

از دیگر خواص و ویژگی های تسمه نقاله توری فلزی می توان به نسوز بودن آن اشاره کرد. این محصول در قرار گرفتن با آتش و گرما نمی سوزد و ماهیت و ساختار آن تغییر نمی کند. به همین دلیل در بسیاری از صنایع و در کارخانه ها که محصولات در مرحله پردازش از حرارت های بالا و آتش گذرانده می شوند، از تسمه نقاله توری فلزی استفاده می گردد.

این محصول را بر اساس کاربردهای مختلفی که دارد، با قطر و مش های مختلف، تک بافته، دوبله و سوبله بافته تولید می نمایند. هر چقدر ضخامت و میزان بافته افزایش یابد، مقاومت و استحکام آن میز بالا می رود و قیمت بیشتری میز خواهد داشت.

انواع تسمه نقاله توری فلزی

تسمه نقاله توری فلزی گالوانیزه به متریالی می گویند که روی سطح آن با مواد گالوانیزاسیون پوشانده شده باشد. این مواد باعث می شوند که تسمه نقاله توری فلزی دچار زنگ زدگی و خوردگی نگردد و چون لایه ای مقاوم سطح آن را به خوبی می پوشاند. تسمه نقاله توری فلزی گالوانیزه در مواردی که دستگاه کانوایر در تماس با شرایط جوی گوناگون، رطوب و مواردی از این دست استفاده می گردد، کار گذاری می شود.

برخی از انواع تسمه توری نقاله را که از استیل ۳۰۴ یا استیل ۳۱۶ ساخته شده اند برای به کاربردن در نوار نقاله برای محصولات غذایی استفاده می نمایند. این متریال در شرایطی که حرارت زیادی به آن ها وارد شود، ساختار و خواص خود را حفظ می نمایند.

در برخی از کارخانه های صنایع غذایی برای پردازش بر روی مواد غذایی آن ها را از تنورهایی می گذرانند یا برای خشک کردن محصولات آبدار مانند میوه ها از حرارت دادن استفاده می نمایند. در این موارد به متریالی نیاز است که نسوزد و جمع نشود و یا با مواد غذایی وارد واکنش شیمیایی نگردد. یا می توان برای کاربرد این متریال نسوز برای تسمه نقاله تفت دادن دانه های آجیل و تخمه را در کارخانه های تولید این محصولات نام برد.

دیگر متریالی که برای تسمه نقاله توری فلزی مورد استفاده قرار می گیرد استیل ST37 می باشد که یکی از آلیاژ های پر کاربرد می باشد و برای محیط هایی که آلودگی زیاد دارند کاربرد دارد و مقاومت بالایی برای این موارد دارد.

قیمت تسمه نقاله توری فلزی

قیمت این محصول به جنس آلیاژ و فلز به کار رفته در این محصول بستگی دارد و باید به این نکته توجه کرد که قیمت آلیاژهای فولاد و استیل و آهن به قیمت ارز و نوسانات اقتصادی وابسته است و فراز و فرود های آن می تواند بر قیمت این محصولات اثر مستقیم بگذارد. تعداد لایه های بافته و ضخامت و فرم و شکل مش ها نیز در قیمت این محصولات نقش بسزایی دارد.

برخی از کاربرد های این محصولات در صنعت تولید مواد غذایی شامل این موارد می شود: دستگاه انجماد فوری، دستگاه پخت، تمیز کردن، خشک کردن، پخت و پز، خنک کننده، میکروب زدایی، بو دادن و …

کاربرد تسمه نقاله توری فلزی در صنایع دیگر

نقاشی بر روی ظروف، لحیم کاری، سیاه کردن، ماشین های خشک کردن، شستشو و…

این محصول برای انتقال مواد در فواصل کم و سطوح کوچک بسیار مناسب است. حرکت آرام و قدرتمندی دارد. نصب و تعویض تسمه نوار نقاله توری فلزی آسان است و در صورت نیاز به تعویض، تعویض آن نیز آسان می باشد. عمر و دوام بالایی دارد و به ندرت دچار مشکل و خرابی می گردد.

انواع تسمه نقاله توری فلزی در این مجموعه ساخته شده از متریال های گوناگون برای کاربرد های مختلف موجود می باشد. این محصولات دارای کیفیت تولید بالا بوده و از مواد اولیه مرغوبی تولید شده اند. محصولات عرضه شده از سوی این مجموعه همگی دارای قیمتی مناسب نسبت به مراکز مشابه می باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از موجودی و قیمت ها با همکاران ما در ارتباط باشید.

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید به دلیل ماهیت و ساختاری که دارد در صنایع بهداشتی، غذایی و دارویی پر کاربرد می باشد. تسمه نواری است که از جنس های متنوع تولید گشته و بر روی دستگاه نوار نقاله یا به عبارت دیگر دستگاه کانوایر مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه نوار نقاله دستگاهی است که در صنایع مختلف، کارخانه ها، پایانه های بارگیری، فرودگاه ها، فروشگاه ها و مواردی از این دست کاربرد دارد و تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید یکی از پر استفاده ترین تسمه هایی است که در این دستگاه به کار گرفته می شود.

تسمه نوار نقاله می تواند جنس های گوناگونی داشته باشد که عبارت هستند از تسمه های نسوز یا تفلون، انواع برزنتی، لاستیکی، پی وی سی PVC ، پلی یورتان و غیره. هر کدام از این متریال به کار رفته کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارند. کاربرد دستگاه نوار نقاله موارد متعددی می باشد. به طور مثال در کارخانه ها در بسیاری از مراحل پردازش بر روی محصولات از این دستگاه استفاده می گردد. یا در بارگیری های ماشین های سنگین از دستگاه کانوایر استفاده می شود. همچنین در فروشگاه ها برای انتقال اجناس از نوار نقاله استفاده می شود یا در فرودگاه ها براب انتقال چمدان ها و موارد متعدد دیگر.

خصوصیات تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید ویژگی های بسیاری دارد که این محصول را برای به کار بردن در صنایع غذایی و دارویی مناسب می گرداند. تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید در برابر رطوبت، بخار، روغن مقاوم می باشد. با مواد غذایی و دارویی و بهداشتی واکنش شیمیایی نشان نمی دهد و ترکیبات آن ها را تغییر نمی دهد و بر روی خواص و عطر و طعم آن ها اثر نمی گذارد.

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید مقاومت بالایی دارد و در برابر دمای بالا و پایین خواص خود را از حفظ می نماید. از دیگر مزایای تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید دوام بالای آن ها است. به این صورت که در برابر مواد سخت یکپارچگی و شکل خود را حفظ می نماید و دچار پارگی نمی شود. تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید به ندرت دچار پوسیدگی، پارگی می شود و شکل خود را تا مدت زمان زیادی حفظ می نماید.

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید برای افزایش دوام و استحکام از دو یا چند لایه ساخته می شود و به همین دلیل در صنایع گوناگون سبک، متوسط و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. یا در صنایع تر و خشک یا روغنی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزایای مهم تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید این است که شستشو و نظافت آسانی دارد و کاربری آن را بهبود می بخشد.

به دلیل کلیه این ویژگی ها و مزایایی که ذکر شد از تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید برای استفاده در داروسازی، تولید نان و شیرینی، پردازش و بسته بندی گوشت و مرغ و سبزی ها و اجسام سختی چون سازه های چوب و مواردی بسیار دیگر استفاده می گردد.

تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید از لحاظ نوع، آج دار بودن یا نبودن، شکل و فرم آج، میزان ضخامت، ابعاد و … بسیار متنوع می یاشند. برای افزایش مقاومت و استحکام این محصول به آن ها لایه هایی در میان اضافه می شود که این لایه ها از الیاف و نسوج گوناگونی استفاده شده است. این الیاف می توانند از متریال هایی چون پلی استر، کتان، الیاف فلزی و … استفاده گردند. افزودنی لایه های میانی مقاومت کششی تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید را بالا می برد.

ویژگی تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به مقاومت آن در برابر مواد اسیدی و شیمیایی اشاره کرد. همچنین تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید در برابر اشعه های مضر خورشید و تابش نور مستقیم کیفیت خود را حفظ می نماید و مقاومت بالایی دارد. این محصول در برابر فرسایش و ساییدگی بسیار مقاوم است و فرسوده نمی گردد‌.

این محصول قیمت مناسبی نسبت به انواع دیگر دارد و قیمت آن بستگی به ابعاد، طول و عرض، میزان ضخامت و تعداد لایه های آن دارد. انواع تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید عبارت هستند از: آج دار گریپ، آج دار پله ای، آج دار شیاری، گریپ پی وی سی پشت پلی استر، دو رو پی وی سی، پشت صاف و …

این محصول بر اساس تایید سازمان استاندارد جهانی در مجاورت با مواد غذایی هیچ اثری نداشته و آن را تغییر نمی دهد. سطح و بافت متخلخل یا مشبکی ندارد و به همین دلیل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع مختلف تسمه نقاله پی وی سی PVC سفید را می توانید با کیفیت بالا و تنوع زیاد از این مجموعه تهیه نمائید. ما این محصولات را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه در اختیار متقاضیان قرار می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

طراحی و ساخت نوار نقاله
طراحی و ساخت نوار نقاله

طراحی و ساخت نوار نقاله

طراحی و ساخت نوار نقاله

امروزه طراحی و ساخت نوار نقاله مطابق با الگوی مورد نظر مشتریان کار بسیار آسانی شده است اما مهم ترین نکات در  طراحی و ساخت نوار نقاله شامل اندازه فضای استفاده از آن و همچنین نوع کاربرد نوار نقاله است. در هنگام سفارش  طراحی و ساخت نوار نقاله، گاهی لازم است در طراحی و ساخت نوار نقاله، غلتک‌های یک نوار نقاله گرانشی را با زنجیره‌های یک سیستم زنجیره‌ای ترکیب کنیم و وقتی یک موتور و گیربکس را اضافه کنید یک سیستم غلتکی زنده یا نوار نقاله غلتکی زنده داریم که گاهی اوقات افراد در صنعت طراحی و ساخت نوار نقاله از مخفف CDLR استفاده می کنند. آنها قطعات نوار نقاله های کف هستند و سیستم های حمل و نقل مواد سنگین هستند و از آنها برای حمل پالت، صندلی روی چوب یا پالت، لاستیک و ظروف استفاده کنید.  همچنین غلتک ها می توانند به حرکت خود ادامه دهند حتی اگر محصول در بالا حرکت نمی کند که زنجیرها از یک غلتک به غلتک دیگر در طرفین به هم متصل می شوند.

طراحی و ساخت نوار نقاله به سادگی یک سیستم زنجیره ای دو رشته ای و یک سیستم هدایت کننده برای نوارها است و این یک سطح صاف ایجاد می کند که جزئیات یا وسایل ابزار بر روی آن نصب می شود. سفارش طراحی و ساخت نوار نقاله بیشتر به منظور نگه داشتن قطعات در موقعیت دلخواه است که گاهی اوقات می تواند به قطعه اجازه دهد تا ۹۰ درجه یا ۱۸۰ درجه در چندین صفحه بچرخد. بنابراین می توانید از طراحی و ساخت نوار نقاله به عنوان سطح کاری برای عملیات مونتاژ استفاده کنید که محل قرارگیری قطعه نیز کاملاً دقیق است. همچنین طراحی و ساخت نوار نقاله در ساده ترین سیستم ها، امکان پذیر است و سیستم های چرخ دستی پرتو فشاری هستند و این انواع بسیار متنوع، آسان برای راه اندازی و مقرون به صرفه هستند.

انواع مختلف سیستم های طراحی و ساخت نوار نقاله وجود دارد که هم از نظر کاربرد و هم قیمت متفاوت می باشند که در کل طراحی و ساخت نوار نقاله مهندسان ما بسیار مقرون به صرفه است و همانطور که طیف متنوعی از نوار نقاله ها برای هر کاربرد مورد استفاده قرار می گیرند، سیستم های کنترل الکتریکی نیز وجود دارد. طراحی و ساخت نوار نقاله در ساده ترین سیستم ها نیازی به کنترل الکتریکی ندارند و این موضوع می تواند قیمت تمام شده رو بسیار اقتصادی کند.

ساخت نوار نقاله

ساخت نوار نقاله

همچنین مهندسان ما این امکان را دارند که در طراحی و ساخت نوار نقاله موتوردار ، از سوئیچ ‌های شروع و ایست ساده برای کاربردهای ساده استفاده کنند. با این حال، داشتن یک سیستم کنترل که از ورودی سنسورها استفاده می کند، معمول تر است. انواع حسگرهای نوار نقاله، شامل سوئیچ محدود یا حسگر  است و این حسگرها می توانند به پردازنده بگویند که چه زمانی باید متوقف شود، شروع به کار کند یا عملکرد دیگری را انجام دهد.

همچنین کنترلر های به کار رفته در طراحی و ساخت نوار نقاله برای سیستم های بزرگتر دارای اهمیت بیشتری هستند و آنها می توانند نوار نقاله ها و همچنین سایر تجهیزات فرآیند را کنترل کنند. این سیستم ها اغلب دارای یک درایو فرکانس متغیر برای تنظیم سرعت موتورهای AC هستند که در نهایت، الکترو موتورهای DC در سیستم های ۲۴ ولت دارای کنترلر خود هستند.  البته طراحی و ساخت نوار نقاله با این سیستم، امکان ورودی از حسگرها، پردازش خروجی ها و اتصال شبکه از طریق اترنت را فراهم می کند.

به طور کلی هرچه نوار نقاله طولانی تر باشد، زمان بیشتری در مرحله طراحی و ساخت نوار نقاله طول می کشد که اکثرا طراحی و ساخت نوار نقاله ساده ما در این دسته قرار می گیرد که عمدتاً شامل انتخاب بهترین نوار نقاله است که نصب آن ممکن است به آسانی مونتاژ پایه ها روی نوار نقاله غلتکی یا نوار نقاله MDR باشد. اگر انتخاب شما برای سفارش ساخت، یک نوار نقاله MDR یا تسمه موتوری است، این مدل بسیار ساده نصب می شود. به این شکل که می توانید آن را به یک پریز معمولی وصل کنید و هنگامی که پایه ها مونتاژ شدند، آماده کار است.

اکثر مشتریان ما به دنبال سفارش طراحی و ساخت نوار نقاله متوسط هستند و رهبران تیم تعمیر و نگهداری، مهندسان تولید یا صاحبان مشاغل عملی هستند که درک خوبی از الزامات فرآیند خود دارند. اما برای پیکربندی بهترین سیستم به کمک نیاز دارند و ما تمایل داریم به انجام این کار کمک کنیم. زیرا بسیاری از این مشتریان می توانند برخی یا تمام نصب نهایی را خودشان انجام دهند. فرآیند طراحی و ساخت نوار نقاله شامل چند مورد دیگر نیز است. مانند اینکه الزامات طراحی و ساخت نوار نقاله نیز بر طراحی تأثیر می گذارد و به عنوان مثال، یک سیستم نوار نقاله از یک ربات یا یک اتاق رنگ نیز عبور خواهد کرد. به همین دلیل سفارش طراحی و ساخت نوار نقاله متوسط، گزینه ای است که بسیاری از مشتریان از آن استقبال می کنند و اغلب نصب را نیز انجام می دهند و مشتری نیازی به پرداخت هزینه های مهندسی پروژه ندارد. شما نیز این اطمینان را داشته باشید که تکنسین های ما همه چیزهایی را که برای نصب و راه‌ اندازی سیستم خود نیاز دارید را مشخص می‌ کنند.

ساخت کانوایر بارگیری
ساخت کانوایر بارگیری

ساخت کانوایر بارگیری

ساخت کانوایر بارگیری

امروزه  ساخت کانوایر بارگیری به عنوان یکی از مهم ترین قابلیت های نوار نقاله دارای اهمیت زیادی است و به دلیل تجارب زیاد مهندسان و دسترسی بهتر به تکنولوژی پیشرفت های زیادی داشته است.  همچنین در ساخت کانوایر بارگیری، طراحی سیستم نوار نقاله قابل توجه و مهارت‌های مهندسی تخصصی مورد نیاز است. البته موضوع قابل توجه،  افزایش طول کل سیستم و تعداد جایگزین های مسیر نوار نقاله، است و ساخت کانوایر بارگیری از طبقه متوسط به پیچیده متفاوت عمل می کند. فناوری پیچیده تر ساخت کانوایر بارگیری مانند نوار نقاله های برقی و رایگان گاهی اوقات در این دسته قرار می گیرد و نصب این سیستم ها همیشه توسط یک پیمانکار با تجربه انجام می شود.  البته لازم است پس از ساخت کانوایر بارگیری با یک نصاب متخصص نوار نقاله مشورت کنید که ما می توانیم به شما در انتخاب این گزینه کمک کنیم.

ساخت کانوایر بارگیری

ساخت کانوایر بارگیری

تیم مهندسی ما تخصص بی نظیری در طراحی، ساخت کانوایر بارگیری و نصب تجهیزات نوار نقاله دارد و این فرآیند با اطمینان از مناسب بودن نوع تجهیزات برای محصول شما شروع می شود. در واقع ساخت این محصول در با قابلیت تنظیم ارتفاع توسط جک، انجام می شود و ما همچنین به شرایط عملیاتی و حجم تولید شما توجه خواهیم داشت. ما خوشحالیم که برای شما مشتریان عزیز، مشاوره رایگان در مورد ساخت کانوایر بارگیری و تجهیزات اتوماسیون ارائه می دهیم و در مراحل اولیه، از تماس های تلفنی و جلسات مشاوره و سفارش ساخت کانوایر بارگیری از نظرات شما استفاده می کنیم. ما در مورد محصولات و نیازهای شما با دقت زیادی عمل می کنیم که ساخت کانوایر بارگیری توسط ما به شما  این دقت را نشان خواهد داد.

ساخت کانوایر بارگیری

ساخت کانوایر بارگیری

البته تکنسین ها و مهندسان ما در هنگام سفارش، در مورد مزایا و معایب هر مدل ساخت کانوایر بارگیری صحبت می کنند. از آنجایی که بسیاری از طرح‌های ساخت کانوایر بارگیری ما از قبل در قالب‌های ۳ بعدی CAD در دسترس هستند، اغلب می ‌توانیم یک ماکت سریع از ظاهر یک سیستم مونتاژ انجام دهیم. این برای تمرکز بر روی بهترین گزینه ممکن است که بیشترین سود را برای کمترین هزینه سرمایه گذاری در ساخت کانوایر بارگیری به ارمغان می آورد.

در حال حاضر ساخت کانوایر بارگیری در مصارف دارویی و مواد بهداشتی و همچنین بعضی از کارخانجات مواد غذایی کاربرد زیادی دارد و همچنین سفارش ساخت کانوایر بارگیری با هدف انتقال کالاها، محصولات، مواد اولیه و سایر مواد از یک مکان به مکان دیگر، انجام می شود. همچنین سفارش این کانوایر توانسته است برای مشاغلی که قطعات شکننده، مواد اولیه و محصولات تولید انبوه سروکار دارند بسیار مفید باشد. برای ساخت کانوایر بارگیری در سیستم نوار نقاله مورد نیاز ما با تیم متخصص خود آماده کمک به شما می باشیم.

زیرا با تمام تخصص خود به این موضوع باور داریم که ساخت کانوایر بارگیری به یک کسب‌وکار اجازه می‌ دهد تا مواد و محصولات را به سرعت و کارآمد جابه‌جا کند. همچنین این امر باعث محبوبیت این مدل کانوایر، در صنایع حمل و نقل مواد و بسته‌ بندی و همچنین در صنایع تولیدی می ‌شود. ساخت کانوایر بارگیری نوار نقاله، همچنین در کاربردهای مصرف کننده برای حمل و نقل غذا و افراد مانند فروشگاه ها، رستوران ها، فرودگاه ها و مراکز خرید بسیار محبوب هستند. بنابراین نه تنها برای حمل و نقل وسایل سنگین مفید است، بلکه برای جابجایی سریعتر و کارآمدتر ظروف و ظروف کوچک نیز بسیار سودمند می باشد.

پس از سفارش ساخت کانوایر بارگیری، شما می توانید با خیال راحت مواد را از یک سطح به سطح دیگر از طریق کانوایر جابجا کنید.  البته آنها را می توان مطابق با نیاز اکثر مشاغل نصب کرد، معمولاً این سیستم های اتوماسیون به ارزش محل کار می افزایند و امنیت بالایی را به دلیل عدم خرابی و اقدامات امنیتی ارائه می دهند که با سفارش  ساخت کانوایر بارگیری ما این امکان به وجود می آید که حجم زیادی از قطعات با اشکال، اندازه ها و وزن های مختلف را تحمل کند. کانوایر های بارگیری ما دارای ویژگی های ایمنی پیشرفته ای هستند که ضمن افزایش کارایی سیستم از تصادفات و صدمات جلوگیری می کنند زیرا ساخت کانوایر بارگیری در سیستم نوار نقاله معمولاً در صنایع کشاورزی، مواد غذایی و آشامیدنی، بطری سازی، تولید، انبار، لجستیک و صنایع بسته بندی استفاده می شود.

پس از سفارش ساخت کانوایر بارگیری و تحویل آن به شما،  لازم است مراقبت از سیستم‌ های نوار نقاله را در اولویت قرار دهید تا از اختلال در فرآیندهای تولید، بسته ‌بندی یا تحویل خود جلوگیری کنید. همچنین؛ انتخاب نوع نوار نقاله مناسب در هنگام سفارش نوع ساخت کانوایر بارگیری به این نکته توجه داشته باشید که سیستم به گونه ای طراحی شده است که با چیدمان مطابقت داشته باشد.  البته باید اطمینان حاصل شود که از مناطق مناسب با سرعت مطلوب عبور می کند و عمر نوار نقاله یا عملکرد کار را افزایش می دهد. در عین حال از اختلالات کار در تعمیر و نگهداری به موقع جلوگیری می کند و همچنین عمر کاری سیستم های نقاله را افزایش می دهد. همچنین کانوایر بارگیری در نوع غلتکی که برای جابجایی جعبه ها استفاده می شود به تعمیر و نگهداری متفاوتی نسبت به نوار نقاله زنجیره ای که چارچوب ماشین ها را حرکت می دهد، دارد. در سفارش ساخت کانوایر بارگیری این موضوع را مد نظر داشته باشید که اگر سیستم نوار نقاله در شرایط سخت تری مانند دماهای زیر انجماد مورد استفاده قرار گیرد، روش های نگهداری متفاوتی برای اطمینان از عملکرد بهینه مورد نیاز خواهد بود.

ساخت شاسی نوار نقاله
ساخت شاسی نوار نقاله

ساخت شاسی نوار نقاله

ساخت شاسی نوار نقاله

امروزه چگونگی ساخت شاسی نوار نقاله به عنوان مهم ترین بخش نوار نقاله،  دارای اهمیت زیادی است که برای اینکه با روند سفارش ساخت شاسی نوار نقاله آشنا شوید ما در مورد آن قدری توضیح می دهیم. همچنین بر اساس عوامل مهم در عملکرد شاسی نوار نقاله می توانیم توضیح بهتری از روند ساخت،  ارائه دهیم. البته لازم است برای سفارش ساخت شاسی نوار نقاله بسته به نیاز خود از میان انواع مختلف نوار نقاله موجود انتخاب کنید و سپس متوجه می شوید کدام یک می توانند نیاز شما را برآورده کرده و بهترین مزایا را ارائه دهند.

طراحی و ساخت نوار نقاله

طراحی و ساخت نوار نقاله

البته یکی از محدودیت های در ساخت شاسی نوار نقاله، محیط استفاده است زیرا  فضای موجود در محیط‌ های تولیدی می ‌تواند ساخت شاسی نوار نقاله را مورد تاثیر قرار دهد. تکنسین های مجرب ما با ارائه بهترین الگو در ساخت شاسی نوار نقاله می توانند بسیاری از چالش های این موارد را برطرف کنند که لازم است پیش از سفارش، فضای اشغال شده را به دقت بررسی کنید.

ساخت شاسی نوار نقاله می تواند اشکال مختلفی باشد اما همه آنها از این مزیت برخوردارند که خود سیستم بر روی قسمتی که در حال حرکت است نصب شده است. بنابراین تولید کنندگان، در هنگام سفارش ساخت از فضای تولیدی استفاده می کنند که با تجهیزات دیگر اشغال نشده است که اگر فضای بیشتری در دسترس باشد، ساخت شاسی نوار نقاله در مدل سیستم های متنوع ممکن است، مناسب تر باشد. علاوه بر ساخت شاسی نوار نقاله، ساخت بخش های دیگر شامل نوار نقاله، غلتک گرانشی و اسکیت چرخ نوار نقاله نیز ممکن است. همچنین لازم است برای سفارش ساخت شاسی نوار نقاله نحوه بارگیری و تخلیه قطعات را در نظر بگیرید زیرا برخی از فرآیندها نیاز به موقعیت یابی دقیق قطعه دارند.

در طراحی ساخت نوار نقاله،  از این موضوع مطلع باشید که سیستم های مجهز به ابزار، پالت ها یا حمل کننده ها می توانند این کار را انجام دهند و با ساخت شاسی نوار نقاله ساده یا غلتکی به تنهایی نمی توان قطعه را در یک مکان دقیق نگه داشت. سرعت مورد نیاز و سرمایه گذاری موجود می تواند انتخاب مدل شاسی نوار نقاله را در هنگام سفارش ساخت، تحت تاثیر قرار دهد و ساخت شاسی نوار نقاله در مدل های ساده تر، سریع تر و مقرون به صرفه تر عالی هستند و راه حل های دیگر به خطوط نقاله خودکار پیچیده تری نیاز دارند.

بهترین مدل های اجرا شده احتمالاً دارای چند نوار نقاله به سبک کف و همچنین نوار نقاله های بالای سر هستند و عملکرد شاسی نوار نقاله سربار و نوار نقاله های غلتکی با ربات های متحرک خودکار استفاده می شود و نوار نقاله انبار می ‌تواند بارها را از نوار نقاله‌های موجود شما برداشته و رها کند و راهی انعطاف ‌پذیر برای پیوند دادن همه سبک‌ های نوار نقاله‌ تان برای حداکثر بهره‌وری و استفاده از فضا ارائه دهد.

گاهی اوقات مشتریان ما در سفارش ساخت شاسی نوار نقاله وسواس زیادی دارند که این به دلیل است که شاسی محل قرار گیری تسمه است. با این همه ساخت شاسی نوار نقاله ساده یکی از ساده ترین انواع نوار نقاله است و قطعات را از یک سر به سر دیگر حرکت می دهد. سرعت نوار نقاله نیز می تواند با یک درایو، متغیر باشد ولی نمی توان از آنها برای ارائه قطعات یا توالی قطعات استفاده کرد. اما سادگی ساخت شاسی نوار نقاله را به یکی از رایج ترین انواع نوار نقاله در دسترس تبدیل می کند و در ساخت شاسی نوار نقاله معمولاً تسمه را روی یک صفحه فولادی پشتیبان حرکت می دهند به طوری که با حرکت تسمه می لغزد. این سبک یک سبک کشویی است یا می ‌توان در ساخت شاسی نوار نقاله، تسمه را روی غلتک‌هایی که با هم فاصله دارند قرار داد که این نوع تسمه نقاله را سبک تسمه غلتکی یا تسمه نقاله غلتکی می نامند.

البته ساخت شاسی نوار نقاله  توسط مهندسان شرکت ما یکی از ساده ترین کارها است که بسیار مقرون به صرفه می باشد. در ساخت شاسی نوار نقاله یک سری غلتک نصب شده بر روی یک قاب جانبی سطح نورد را فراهم می کند و هنگامی که بر روی زاویه کاهش نصب می شود، قطعات به خودی خود حرکت می کنند. با این حال، اگر از نوار نقاله های گرانشی برای قطعات با اندازه و وزن مختلف استفاده کنید، می تواند دشوارتر باشد. شما در هنگام سفارش ساخت شاسی نوار نقاله لازم است سرعت و زاویه را کنترل کنید و قطعاتی که به یکدیگر برخورد می کنند ممکن است باعث آسیب شوند. البته سفارش ساخت شاسی نوار نقاله زنجیره ای روی زمین برای اقلام سنگین عالی است و این مدل به ویژه برای مواردی که سطح پایینی ناهمواری دارند مفید می باشد. زنجیر نقاله دو یا سه نقطه تماس را در پایین بار فراهم می کند و همانطور که زنجیره حرکت می کند، محصول را به جلو می برد. ساخت شاسی نوار نقاله برای حمل پالت و ظروف بزرگ صنعتی استفاده می شود. در صورت لزوم، محصولات بر روی یک سطح لغزنده نصب می شود که این یک کاربرد رایج ساخت شاسی نوار نقاله برای کارخانه های خودروسازی است.